باربری تهران

یکی از نیاز های بشر که از دیرباز همیشه جزو دغدغه های مردم بوده جا به حایی و حمل و نقل کالا بوده است. البته با گذشت زمان روش های زیادی برای انجام این کار به وجود امده(به عنوان مثال:به وجود امدن شرکت های اتوبار در تهران برای حمل اثاثیه در تهران،اتوبار تهران و یا باربری در تهران) به طوری که میتوان گفت حمل و جا به جایی کالا ها و اجسام دیگر از دغدغه های مردم نیست چرا که با به وجود امدن شرکت های باربری در تهران(یا اتوبار در تهران) و یا شهر های دیگر انجام این کار بسیار اسان شده است.


باربری تهران

اتوبار و باربری چیست؟

به طور مختصر،این کلمه ، همانطور که از نامش مشخص است به معنی جا به جایی و حمل یک کالا و اجسام از جایی به جای دیگر از راه های زمینی،هوایی و دریایی می باشد.البته امروزه برای حمل و نقل کالا ها شرکت های زیادی به وجود امده اند. (برای مثال شکت سام بار که یک شرکت باربری در تهران است) این شرکت ها خدمات خود را به دو شکل ارائه میدهند:

1-بطور مستقیم (بدون وابستگی به یک شرکت یا فروشگاه):

برای مثال شرکت پست(باربری)-شرکت سام بار(باربری تهران)

2-بطور غیر مستقیم (وابستگی به فروشگاه ها یا شرکت های دیگر):

در این روش این شرکت ها خدمات یک فروشگاه یا شرکت خاص را به مردم ارائه میدهند.(به عنوان مثال:شرکت های باربری در تهران که محصولات سفارشی مردم را به دست انها میرسانند)


آیا باربری با اتوبار تفاوتی دارد؟؟؟

سوال خوبیست!

در جواب این سوال باید گفت:بله،این دو بایکدیگر تفاوت دارند.در جامعه امروزی، مردم اتوبار و باربری را به یک چشم نگاه میکنند و ان دو را به یک شکل معنی می کنند.در حالی که این طور نیست و این دو تفاوت هایی دارند که در ادامه انها را برای شما شرح میدهیم.

در حقیقت،اتوبار به شرکت هایی گفته میشود که حمل و نقل کالا ها را از یک نقطه به نقطه ای دیگر انجام میدهند(برای مثال شرکت سام بار که یک شرکت اتوبار در تهران و همچنین باربری در تهران نیز هست).تفاوت دیگر اتوبار با باربری در موضوع:بار و یا کالایی که حمل می کنند می باشد.شاید الان در ذهنتان این سوال به وجود امده باشد که:مگر فرقی بین کالا هایی که شرکت های اتوبار حمل می کنند با کالا هایی که شرکت های باربری حمل می کنند وجود دارد؟ در جواب باید گفت:بله. این شرکت ها معمولا اسباب و اثاثیه را جا به جا می کنند.(به عنوان مثال اسباب کشی در تهران)

باربری معمولا به شرکت هایی گفته می شود که هر نوع باری را، از هر نقطه ای در جهان به نقطه ای دیگر از هر راهی(زمینی،دریایی و هوایی) حمل می کنند.(شرکت های باربری در تهران و یا دیگر استان ها،شرکت های بین المللی)


انواع شرکت های اتوبار:

شرکت های اتوبار به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که در ادامه انها را به شما توضیح میدهیم.

1- درون شهری:

این نوع اتوبار به شرکت هایی گفته می شود که خدمات خود را در سطح یک شهر ارائه می دهند.(به عنوان مثال شرکت سام بار که یک شرکت اتوبار در تهران و باربری در تهران است و حمل اثاثیه در تهران را انجام می دهد)

2- برون شهری:

این نوع اتوبار همانطور که از اسمش مشخص است به شرکت هایی گفته می شود که خدمات خود را در سطح یک شهر و شهر های دیگر ارائه میدهد.


شرکت های باربری تهران:

در کلان شهر تهران نیز شرکت های زیادی برای ارائه خدمات باربری و اتوبار به وجود امده اند.اما کیفیت در کار و ارائه خدمات چیزی است که سام بار را از دیگر شرکت های فعال در حوزه باربری در تهران(یا اتوبار در تهران) متمایز می کند.در ادامه با برخی از ویژگی های یک شرکت باربری با کیفیت(از جمله سام بار)سخن می گوییم.


ویژگی های یک شرکت باربری با کیفیت چیست؟

در تمامی کار ها،کیفیت حرف اول را در رضایت مشتری میزند.فرقی هم ندارد که حوزه ان تجارت چیست.برای موفق شدن در هر تجارتی نکته اول و به زبان ساده تر،گام اول برای رسیدن به موفقیت در ان تجارت،حفظ کیفیت در ارائه خدمات به مشتری است.حال قصد داریم چند ویژگی مهم که هر شرکت باربری برای جلب رضایت مشتری باید دارا باشد و چند ویژگی سام بار را را برای شما شرح دهیم.

1- حفظ سلامت و کیفیت کالا در هنگام حمل

بی تردید می توان گفت،مهم ترین ویژگی که یک شرکت باربری باید داشته باشد:حفظ سلامت کالا ها می باشد. چرا که اگر آن شرکت نتواند سلامت کالا را حفظ کند در واقع حقوق مشتری را زیر پا گذاشته و عملا به مشتری بی احترامی کرده است.یکی از عواملی که در حفظ سلامت و کیفیت کالا تاثیر بسیاری دارد،استفاده از دستگاه های بروز و با کیفیت است که در ادامه مفصلا این موضوع را برای شما شرح می دهیم و چند دستگاه را که در شرکت سام بار از انها استفاده می شود به شما معرفی می کنیم.

نکته ۱: سام بار همیشه می کوشد تا با استفاده از بهترین و بروز ترین ابزار ها و دستگاه ها سلامت کالا را در هر زمان حفظ کرده و در این موضوع خود را به یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران و اتوبار در تهران(یا حمل اثاثیه در تهران) تبدیل کند و کالا های سفارشی را سالم به دست مشتری برساند.

2- سرعت در تحویل کالا

یکی دیگر از ویژگی های مهم و ضروری هر شرکت باربری این است که بتواند در اسرع وقت کالای مشتریال خود را به دست انها برساند.البته که سرعت تحویل کالا نباید باعث اسیب دیدن و یا کم شدن کیفیت کالا باشد و حفظ کردن کیفیت کالا همزمان با سرعت در تحویل یکی از ویژگی هایی است که کمتر شرکتی ان را دارا است.(برای مثال،سام بار.که همواره کالا های مشتریان را در اسرع وقت و البته کیفیت بالا به انها تحویل می دهد.)

نکته ۲: سام بار همیشه در تلاش بوده است تا بتواند با بیشتری سرعت و همزمان،حفظ کیفیت کالا،ان را به دست مشتریان برساند.

3- هزینه مناسب

دیگر ویژگی که یک شرکت باید به ان توجه کند:قیمت مناسب خدمات و کالا ها می باشد.امروزه نیز شرکت های زیادی به وجود امده اند که فقط بفکر سود خود هستند و به هیچ عنوان بفکر حقوق مشتریان نیستند.

نکته ۳: سام بار همیشه کوشیده است تا با مناسب ترین قیمت،بهترین کیفیت را به مشتریان خود در حوزه باربری تهران و حمل اثاثیه در تهران ارائه بدهد.

4- استفاده از دستگاه های بروز و با کیفیت

پیش تر درباره اهمیت این موضوع توضیح کوچکی دادیم و گفتیم که یکی از عوامل موثر در حفظ کیفیت و حتی در سرعت تحویل کالا نیز اثر بسیار زیادی دارد.در ادامه توضیحات تکمیلی را در این باره برای شما شرح می دهیم.

چرا دستگاه های بروز؟

شاید در نگاه اول به این ویژگی خیلی اهمیت داده نشود.اما در حقیقت،استفاده از دستگاه های بروز می تواند تاثیر بسیاری در کیفیت کار و جلب رضایت مشتریان داشته باشد.امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های زیادی برای بسته بندی و حتی تست کیفیت کالا ها به وجود امده است. سرعت این دستگاه مطمئنا از نیروی انسانی بیشتر و دقت انها و ظرافت در کار انها نیز چندین برابر از نیروی انسانی است.به همین دلیل امروزه هر شرکتی که در حوزه باربری در تهران و یا اتوبار در تهران فعالیت می کند باید از این دستگاه ها استفاده کند تا بتواند کیفیت کالای مشتریان را تضمین کند.برای همین است که سام بار در بین دیگر شرکت های فعال حوزه باربری تهران و اتوبار تهران حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد.

پس این بخش چند دستگاهی را که در این حوزه استفاده می شود را به شما معرفی خواهیم کرد.

نکته ۴: ما در سام بار همیشه تلاش کرده ایم که با استفاده از دستگاه های بروز و جدید،کیفیت کار خود را به بالاترین سطح برسانیم و در حوزه باربری درون شهری(باربری تهران،اتوبار تهران) حرف اول را بزنیم و مهم تر از همه رضایت مشتریان عزیز را نیز جلب کنیم.

نویسنده: محمد کریم زاده