برای تماس با باربری کلیک کنید

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه یکی از شرکت‌های باربری درزمینهٔ حمل اسباب و لوازم منزل است که به‌صورت حرفه‌ای خدمات حمل بار را انجام می‌دهد.


باربری کامرانیه

چطور می‌شود به باربری کامرانیه اعتماد کرد؟

باربری کامرانیه به‌عنوان یک شرکت خدمات حمل بار در محدوده کامرانیه و حومه مشغول به فعالیت است. تعرفه هزینه‌ها با توجه به خدمات درخواستی مشتری متفاوت می‌باشد. هزینه دریافتی نسبت به میزان بار و خودرو موردنیاز برای حمل بار مشتری و تعداد کارگر درخواستی و همچنین ساعاتی که ممکن است پرسنل اتو بار کامرانیه در آنجا مشغول باشند محاسبه می‌شود. تمامی این هزینه‌ها به دلیل اینکه اجحافی در حق مشتری نشود زیر نظر اتحادیه می‌باشد و اتحادیه نرخ معین را مشخص می‌کند. باربری کامرانیه هم با توجه به نرخ اتحادیه هزینه‌های خود را اعمال می‌کند. البته به جهت اینکه هزینه‌ها برای مشتریان کاهش یابد اتوبار کامرانیه در این خصوص کادری حرفه‌ای را استخدام نموده است که با سرعت عمل در انجام اسباب‌کشی شمارا از پرداخت هزینه‌های اضافی بی‌نیاز سازد.

اتوبار کامرانیه دارای خودروهای جادار بسته به میزان وسایل منزل شما، کارگران حرفه‌ای و تنومند با سرعت عمل بالا و پرسنل مجرب که همگی باعث تسریع در اسباب‌کشی و کاهش هزینه‌ها برای مشتریان است می‌باشد. اگر تاکنون از هزینه‌های باربری‌ها ناراحت بوده‌اید و فکر می‌کردید که آن‌ها هزینه اضافی از شما دریافت کرده‌اند. یا اینکه کیفیت مطلوبی در خدمات خود ارائه نمی‌دهند، فقط کافی است یک‌بار با اتوبار کامرانیه تماس بگیرید تا از نزدیک شاهد خدمات حمل اثاثیه در کامرانیه با نازل ترین قیمت باشید.


آیا کارگران و کارمندان باربری کامرانیه علاوه بر هزینه اصلی هزینه‌های دیگری همچون انعام اخذ می‌کنند؟

بسیاری از مشتریان هنگام تماس با باربری‌های مختلف، از موضوعی گلایه دارند و آن این است که این باربری‌ها بعد از تعیین نرخ مشخص و اتمام کار، کارگران آن‌ها مطالبه هزینه دیگری تحت عنوان انعام، کمک به کارگر و... می‌کنند. آن‌ها با این شگرد هزینه بیشتری ازآنچه که در ابتدای کار عنوان می‌کنند را دریافت می‌کنند. اما باربری کامرانیه به‌هیچ‌عنوان از مشتریان خود هزینه اضافی اخذ نمی‌کنند و دریافت و مطالبه مبلغ اضافی از مشتریان توسط کارگران تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده کارمند موردنظر را مواخذه می‌کنیم. اتوبار کامرانیه تمام سعی خود را دارد که با فراهم نمودن مقدمات آسایش در اسباب‌کشی با هزینه مطلوب موجب رضایت‌مندی مشتریان شود.

برای تماس یکی از شماره های زیر را بفشارید